DİKKAT
Devam ederseniz sepetinizdeki tüm ürünler kaldırılacak.
Sepetim
Toplam Tutar0,00₺
Alışverişi Tamamla
HAFTANIN KAMPANYASI
  • Genel Yayın Yönetmeni
    Nevzat ARGUN nargun@nobelyayin.com
  • Genel Yayın Koordinatörü
    Yayın Kurulu Genel Sekreteri
    Gülfem DURSUN gulfem@nobelyayin.com yayinkurulu@nobelyayin.com
Nobel Yayın Alan Editörleri
  • Editör - Eğitim Bilimleri ve Psikoloji
    Onur UYSAL onur@nobelyayin.com
  • Editör - Eğitim Bilimleri ve Psikoloji
    Merve BİROĞLU merve@nobelyayin.com
  • Editör - Mühendislik Bilimleri
    İktisadi ve İdari Bilimler
    Hakkı BİROĞLU hakki@nobelyayin.com
  • Editör - Fen Bilimleri ve
    Mühendislik Bilimleri
    Hazal OLGUN hazal@nobelyayin.com
  • Editör - İktisadi ve İdari Bilimler
    İletişim Bilimleri
    Gürbüz OZAN gurbuz@nobleyayin.com
  • Editör - Sağlık Bilimleri
    İktisadi ve İdari Bilimleri
    Yeşim GÜRALP yesim@nobelyayin.com
  • Editör - MYO - Nobel Bilimsel Eserler
    Sadık KÜÇÜKAKMAN sadik@nobelyayin.com
  • Genel Dağıtım
    Emrah DURSUN emrah@nobelyayin.com
  • Haklar ve İzinler
    Seval SEZER rights@nobelyayin.com
  • Kurumsal Satış ve Pazarlama
    Sadık KÜÇÜKAKMAN sadik@nobelyayin.com
  • İnternet Satış
    Emre AKKUŞ emre@nobelyayin.com
  • Reklam, Sosyal Medya ve
    Kurumsal İş Birliği
    Ecem ULUBAY ÇITAK ecem@nobelyayin.com
  • Akademik Tanıtım ve
    Örnek Kopya
    Yeşim GÜRALP yesim@nobelyayin.com
SİTE HARİTASI
ÖNEMLİ BİLGİLER
ÖNCE ÇIKAN SAYFALAR
E-BÜLTEN ABONELİĞİ
Müşteri Hizmetleri 0312 418 20 10 Çalışma Saatleri 09:00 - 18:30
  • Nobel Kitap
  • Atlas Kitap
  • Nobel Çocuk
Nobel Akademik Yayıncılık Eğitim Danışmanlık Tic. Ltd. Şti. Kültür Mah. Kızılırmak Sok. No:74/1-2 Kocatepe Kültür Merkezi Kızılay / Çankaya / Ankara
Mesajınızı Bırakın

Mesajınız iletildi

En kısa sürede size dönüş yapılacaktır