DİKKAT
Devam ederseniz sepetinizdeki tüm ürünler kaldırılacak.
Sepetim
Toplam Tutar0,00₺
Alışverişi Tamamla
HAFTANIN KAMPANYASI

NOBEL YAYIN GRUBU olarak;

Eğitim, bilim ve kültür alanında 8000’i aşan yayını, ulusal dağıtım ağı ve internet satış organizasyonları ile sektörün gelişmesinde ve biçimlenmesinde önemli paya sahip bir marka olarak “40. Yıl”ımıza ulaşmanın haklı gururunu yaşıyoruz.

Yayın yelpazemizin ve dağıtım ağımızın genişliği ile orantılı olarak bugün neredeyse her akademisyen, öğrenci ve okurun kütüphanesine girmeyi başarmış lider bir Yayın Grubu olarak 2011 yılından itibaren uluslararası düzeyde gerçekleştirdiğimiz düzenli faaliyetlerle, bilginin evrensele ulaşma hedefimize de emin adımlarla yürümekteyiz. Bu düzeydeki standartları korumanın ne kadar önemli olduğunun bilincinde olarak yayın başvurularının her birisinin, kendi özgün bilim alanlarının yetkin uzman hakemleri tarafından değerlendirilmesine öncelik vermek en önemli hassasiyetlerimizin başında gelmektedir.

Bu anlamda adımızla özdeşleşen akademik yayıncılıkta bilhassa Eğitim ve Psikoloji, İktisadi ve İdari Bilimler, Fen Bilimleri, Matematik, Mühendislik, İletişim, Uluslararası İlişkiler, Sağlık Bilimleri, Meslek Yüksek Okulları ile Beden Eğitimi ve Spor alanlarında ülkemizin, konusunda uzmanlaşmış, yetkin bilim insanları ve araştırmacıların değerli çalışmalarını okuyucuyla buluşturuyor; edebiyattan kişisel gelişime, mimarlıktan güzel sanatlara  ve literatürünün az olduğu birçok spesifik konulara kadar her alanda yayın üretmeye devam ediyoruz.

Her yıl yüzlerce yayının hayat bulduğu yayın grubumuzda, yayınların çoğu telif eserlerden oluşmakla birlikte özellikle 2011’den itibaren her alanda eksikliği hissedilen konularla ilgili çeviri eserler yayınlamayı da sürdürmekteyiz.

Bunların yanı sıra 2017 yılı itibarıyla kurduğumuz Nobel Çocuk Yayınları ile de psikoloji ve çocuk edebiyatı alanında lider pek çok uluslararası kuruluşun (Kalandraka, Topipittori, Carthusia Edizioni, APA -American Psychological Association-, NSTA Kids -National Science Teachers Association-, JKP -Jessica Kingsley Publishers-, Free Spirit, DK, Pearson, Familius, TUTI Books vb.) 0-14 yaş arası çocuk kitaplarının yanı sıra ulusal yazar ve çizerlerimizin özgün hikâye ve çizgilerini çocuklarla ve yetişkinlerle buluşturmayı amaçlamakta, aynı zamanda bu yayın grubunun 0-6 yaş aralığı için tüm hikâye kitaplarındaki “sesli kitap” özelliğiyle her çocuk için erişilebilir olmayı hedeflemekteyiz.

Ayrıca öğretim üye ve görevlilerinin derslerinde kullanabilecekler birçok kitabımızın ders sunumlarını https://akademik.nobelyayin.com ile erişime açtık.

Zor şartlarda hazırlanan ve üretilen kitapların "ulaşılamama" gibi bir gerekçeyle fotokopi ve korsan olarak basımını ve dağıtımını engellemek adına Nobel Yayın Grubu’nun ve yüzlerce yayınevinin on binlerce kitabına internet üzerinden ulaşmanızı sağlayacak www.nobelkitap.com ve www.nobelbilimsel.com kitap satış sitelerimiz faaliyettedir. Nobel Yayın Grubumuzun tüm yayınlarını ve birçoğunun da E-Kitap versiyonunu uygun indirimlerle www.nobelyayin.com adresinden satışa sunmaktayız.

Nobel Yayın Grubumuz bünyesinde; Nobel Akademik Yayıncılık, Nobel Yaşam, Nobel Kültür, Nobel Çocuk, Pixel Kitap, Nobel Bilimsel Eserler, for Dummies Türkiye, Aktif Düşünce, Atlas Kitap, İktisat Yayınları, Altınbaş Üniversitesi Yayınları, Ebabil Yayınları, EY Yayınları, İLEM, Masterwork, OSTİM Teknik Üniversitesi Yayınları, TESAM Yayınları isimli farklı konularda yayın yapan yayınevleri ve ulusal kitap dağıtım organizasyonumuz Atlas Akademik Basım Ltd. Şti. bulunmaktadır.

40. yılımızda, okurlarımıza en kaliteli yayınları, en uygun satış şartlarında ulaştırmaya özen gösteriyor ve çağın getirdiği tüm yenilikleri takip ederek gelişmeye devam ediyoruz.

BİLGİYLE GELİŞİYOR, SEVGİYLE BÜYÜYORUZ!

 

 

SİTE HARİTASI
ÖNEMLİ BİLGİLER
ÖNCE ÇIKAN SAYFALAR
E-BÜLTEN ABONELİĞİ
Müşteri Hizmetleri 0312 418 20 10 Çalışma Saatleri 09:00 - 18:30
  • Nobel Kitap
  • Atlas Kitap
  • Nobel Çocuk
Nobel Akademik Yayıncılık Eğitim Danışmanlık Tic. Ltd. Şti. Kültür Mah. Kızılırmak Sok. No:74/1-2 Kocatepe Kültür Merkezi Kızılay / Çankaya / Ankara
Mesajınızı Bırakın

Mesajınız iletildi

En kısa sürede size dönüş yapılacaktır

x
Sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz için çerezler konumlandırmaktayız.
Çerez Politikamız