DİKKAT
Devam ederseniz sepetinizdeki tüm ürünler kaldırılacak.
Sepetim
Toplam Tutar0,00₺
Alışverişi Tamamla
HAFTANIN KAMPANYASI

NOBEL YAYIN GRUBU;

1984 yılına dayanan geçmişi ile eğitim, bilim ve kültür alanında, 7000’i aşan yayını, ulusal dağıtım ağı ve internet satış organizasyonları ile sektörün gelişmesinde ve biçimlenmesinde önemli paya sahip bir markadır. Yayın yelpazemizin ve dağıtım ağımızın genişliği ile orantılı olarak bugün neredeyse her akademisyenimizin ve öğrencimizin kütüphanesinde Nobel Yayın Grubu’nun yayımladığı ya da Nobel Yayın Grubu kanalı ile dağıtımı yapılan birkaç kitap bulunmaktadır. Ayrıca Nobel Yayın Grubu olarak 1984 yılından beri ULUSAL ve 2011 yılından beri ULUSLARARASI düzeyde düzenli olarak faaliyet yürütmekteyiz. Bu düzeydeki standartları korumak adına yayın başvurularımız her bir alana özgü, kendi alanlarında uzman hakemler tarafından değerlendirilmektedir.

Yayınlarımızın önemli bir bölümünü akademik kitaplar oluşturmaktadır. Özellikle Eğitim ve Psikoloji, İktisadi ve İdari Bilimler, Fen Bilimleri, Matematik, Mühendislik, İletişim, Uluslararası İlişkiler, Sağlık Bilimleri, Meslek Yüksek Okulları ile Beden Eğitimi ve Spor alanlarında ülkemizin konusunda uzmanlaşmış bilim adamı ve araştırmacılarının değerli çalışmalarını okuyucuya ulaştırıyoruz.

Nobel Yayın Grubu bünyesinde; Nobel Akademik Yayıncılık, Nobel Yaşam, Nobel Çocuk Yayınları, Nobel Sınav, Nobel Bilimsel Eserler, for Dummies Türkiye, Aktif Düşünce Yayınları, Atlas Kitap, Matbu Kitap, İktisat Yayınları, Altınbaş Üniversitesi Yayınları, Ebabil Yayınları, EY Yayınları, İLEM Kitaplığı isimli farklı konularda yayın yapan yayınevleri ve ulusal kitap dağıtım organizasyonumuz Atlas Akademik Basım Ltd. Şti. bulunmaktadır.

Nobel Yayın Grubu, 2017 yılı itibariyle bünyesine dâhil olan Nobel Çocuk Yayınları ile psikoloji ve çocuk edebiyatı alanda lider pek çok uluslararası kuruluşun (Kalandraka, Topipittori, Carthusia Edizioni, APA -American Psychological Association-, NSTA Kids -National Science Teachers Association-, jKP -Jessica Kingsley Publishers-, Free Spirit, DK, Pearson, Familius, TUTİ Books, vb.) 0-14 yaş arası çocuk kitaplarının yanı sıra ulusal yazar ve çizerlerimizin özgün hikâye ve çizgilerini çocuklarla ve yetişkinlerle buluşturmayı amaçlamaktadır. Aynı zamanda bu yayın grubunun 0-6 yaş aralığı için tüm hikâye kitaplarındaki “sesli kitap” özelliğiyle her çocuk için erişilebilir olmayı hedeflemektedir.

Ayrıca birçok kitabımızın öğretim üye ve görevlilerinin derslerinde kullanabileceği DERS SUNUMLARI https://akademik.nobelyayin.com ile ilgili web sayfası hazırlanmış ve erişime açılmıştır. Her yıl yüzlerce yayının hayat bulduğu yayınevimizde, yayınların çoğu telif eserlerden oluşmakla birlikte, özellikle 2011’den itibaren her alanda eksikliği hissedilen konularla ilgili ÇEVİRİ ESERLER yapmak gayretindeyiz. Bu konuda, alanda uzman kişilerle çeviri çalışmalarını yürütmekte ve baskı kalitesini olabildiğince yükseltmeye çalışmaktayız.

Zor şartlarda hazırlanan ve üretilen kitapların "ulaşılamama" gibi bir gerekçeyle FOTOKOPİ ve KORSAN yapılmasını engellemek, Nobel Yayın Grubu’nun ve yüzlerce yayınevinin on binlerce kitabına internet üzerinden ulaşmanızı sağlamak amacıyla www.nobelkitap.com, www.nobelcocuk.com ve www.atlaskitap.com kitap satış sitelerimiz hizmetinizdedir.

Okurlarımıza en kaliteli yayınları, en uygun satış şartlarında ulaştırmaya özen gösteriyor ve çağın getirdiği tüm yenilikleri takip ederek gelişmeye devam ediyoruz.

SAYGI İLE ÖĞRENİYOR, SEVGİ İLE GELİŞİYORUZ.

SİTE HARİTASI
ÖNEMLİ BİLGİLER
ÖNCE ÇIKAN SAYFALAR
E-BÜLTEN ABONELİĞİ
Müşteri Hizmetleri 0312 418 20 10 Çalışma Saatleri 09:00 - 18:30
  • Nobel Kitap
  • Atlas Kitap
  • Nobel Çocuk
Nobel Akademik Yayıncılık Eğitim Danışmanlık Tic. Ltd. Şti. Kültür Mah. Kızılırmak Sok. No:74/1-2 Kocatepe Kültür Merkezi Kızılay / Çankaya / Ankara
Mesajınızı Bırakın

Mesajınız iletildi

En kısa sürede size dönüş yapılacaktır

x
Sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz için çerezler konumlandırmaktayız.
Çerez Politikamız