Adli Psikoloji

Aslı Akdaş Mitrani, David Lester, Ekin Emiral, Emek Yüce Zeyrek Rios, Emre Şenol Durak, Hatice Demirbaş, Hilal Eyüpoğlu, Mehmet Şakiroğlu, Mithat Durak, Öznur Öncül, Sevgi Güney, Tuğba Tunç Ergin

38,00 TL

İLKOKUL ÖĞRETMENLERİ İÇİN SINIF YÖNETİMİ - Classroom Management for Elementary Teachers
Yazar(lar) Carolyn M. EVERTSON, Edmund T. EMMER, Pearson
Çeviren(ler) Çiğdem APAYDIN, Sedat GÜMÜŞ, Adnan BOYACI, Ceyhun KAVRAYICI, Osman ÇEKİÇ, Habip ÖZGAN, Engin ARSLANARGUN, Mustafa SEVER, Ahmet AYPAY, Elife Doğan KILIÇ, Ergün Cihat ÇORBACI, Erkan YAMAN, Büşra VURUCUOĞLU, Mehmet KARAKUŞ, Hasan Basri MEMDUHOĞLU, Macid Ayhan MELEKOĞLU,
Editör(ler) Ahmet AYPAY
Barkod 9786051336336
ISBN 978-605-133-633-6
Fiyatı 33,00 TL
Ebatı 17x24
Sayfa Sayısı XIV+264
Baskı Sayısı 9. Basımdan Çeviri
Dil
Kapak
Baskı Yılı Eylül, 2013
Yayınevi NOBEL Akademik Yayıncılık

Facebook Paylaş
Google Plus Paylaş

İndirim ile Ürünü satın al

Kitap Hakkında

Yapılan araştırmalar, sınıfa yeni adım atan öğretmenlerin en çok ihtiyaç duydukları becerilerin genellikle “sınıf yönetimi becerileri” olduğunu ortaya koymaktadır.
Kitapta, “Sınıfları etkili yönetmek için hangi beceriler, yaklaşımlar ve stratejiler gereklidir?” sorusuna cevap aranmaktadır. Kitap birçok örnek olay, etkinlik ve pratik önerilerle; öğretmen adayları, öğretmenliğe yeni başlayanlar ve kendini geliştirmek isteyen öğretmenler için ideal bir başvuru kaynağı niteliğindedir.
Yazarların 30 yılı aşkın çalışmaları ve 500'ün üzerinde sınıf gözlemi ile araştırmalarına dayalı olarak ortaya çıkan bu kitap, ABD'de en çok satan kitaplar arasındadır.

Kitap Bilgileri

Ön Söz

İçindekiler

SAĞCILIĞIN VE SOLCULUĞUN PSİKOLOJİSİ: Farklı Dünyaların İnsanları

Sinan Alper, Onurcan Yılmaz

20,00 TL

Atlas Kitap (e-Satış)
Nobel Kitap (e-Satış)
Ebabil Yayınları
Aktif Düşünce Yayınları
Hakemli Bilimsel Dergiler