PROFESYONEL AŞÇILIK - Professional Cooking

Wayne Gisslen

180,00 TL

ÇOCUK VE ERGENLERDE DUYGUSAL VE DAVRANIŞSAL BOZUKLUKLAR / Children and Adolescents with Emotional and Behavioral Disorders
Yazar(lar) Vance L. AUSTIN, Daniel T. SCIARRA
Çeviren(ler) Gamze SART, Hatice ERGiN, Tamer ERGiN, Rezzan GÜNDOĞDU, Ş. Rana TANRIDAĞ, Ümit SAHRANÇ, Mustafa ÖZEKES, Yasemin YAVUZER, Öner ÇELİKKALELİ,
Barkod 9786051331775
ISBN 978-605-133-177-5
Fiyatı 44,00 TL
Ebatı 17x24
Sayfa Sayısı 432
Kağıt/Renk 1. Hamur / Tek Renk
Baskı Sayısı 1. Basımdan Çeviri
Baskı Yılı Mart, 2019
Yayınevi NOBEL Akademik Yayıncılık

Facebook Paylaş
Google Plus Paylaş

İndirim ile Ürünü satın al

Kitap Hakkında

Bu kitap; duygusal ve davranışsal bozukluklara sahip öğrenciler hakkında bilgi sahibi olmak isteyen sınıf öğretmenleri, özel eğitim öğretmenleri ve alanda çalışan uzmanlar için hazırlanmış giriş niteliğinde bir uygulama kitabıdır.
Her bir bozukluğun nedeni, tanımlanması, güncel araştırmalar ışığında verilmeye çalışılmış ve okul ortamındaki pratik uygulamalarla da anlatım zenginleştirilmiştir. Bunlara ek olarak belirli bir bozukluğun tüm yönlerine ilişkin temel yaklaşımla birlikte bilimsel olarak geliştirilmiş müdahale yöntemleri de verilmeye çalışılmıştır.
Bu kitabın alanda yeni çalışmaya başlayan öğretmenler kadar güncel verilerle desteklenen tanı koyma ve müdahale stratejilerine önem vermesi nedeniyle alanda uzun süredir çalışmakta olan öğretmenlere ve uzmanlara da yararlı olacağını düşünmekteyiz.

Kitap Bilgileri

Kitaptan

Kaynakça

Dizin

ANADOLU ˝Türk Mutfağında Bir Macera˝ / ANATOLIA ˝Adventures In Turkish Cooking˝

Somer Sivrioğlu, David Dale

120,00 TL

Atlas Kitap (e-Satış)
Nobel Kitap (e-Satış)
Ebabil Yayınları
Aktif Düşünce Yayınları
Hakemli Bilimsel Dergiler