ANADOLU’DA BEYLİKLER DÖNEMİ -Siyasi Tarih ve Kültür-

Nuri Yavuz

20,00 TL

Zaman Yönetimi
Yazar(lar) Ünver Ünlü Bayramlı
Barkod 9789944770217
ISBN 978-9944-77-021-7
Fiyatı 20,00 TL
Ebatı 16x23,5
Sayfa Sayısı 136
Baskı Sayısı 2. Basım
Baskı Yılı Ekim, 2009
Yayınevi Nobel Yayın

Facebook Paylaş
Google Plus Paylaş

İndirim ile Ürünü satın al

Kitap Hakkında

Zaman bazıları için sınırlı bir yaşamı ifade eder. Sınırlı yaşamda insan ne ister? Birçok şey ister ama özünde mutlu olmak ister. Mutluluk herkese göre farklı anlamlar taşır. Çetin Altan'ın mutluluk tarifi bana göre en anlamlısıdır: “Mutluluk zamanı unutmaktır sevdiğin insanla” der yazar. Bazı insanlar mutluluğu büyük beklentiler ardında yaşayacağını sanır; bazı insanlar da ona zevk veren her şeyden keyif alabilir. Kitaplarda yazan ya da seminerlerde söylenen “mutluluk küçük şeylerde gizlidir” sözü gerçekten çok anlamlıdır ancak bu sözün farkına varabilmiş kişi sayısı maalesef çok değildir. Yaşamın keyfi küçük ayrıntılarda gizlidir aslında. Siz o ayrıntıları yakalıyorsanız çok şanslısınız. Çünkü mutlusunuz. Bunun ötesi var mı?
Yaşamdan keyif almak zamanı iyi yönetmekten geçer. Zamanı daha verimli kullanmak isteyen herkes zaman yönetiminin tekniklerini öğrenerek ve uygulayarak zamanını yönetebilir. Bu doğuştan kazanılmış bir yetenek değil, öğrenilebilir ve geliştirilebilir bir sistemdir. Zaman yönetimi sadece iş hayatınızla ya da sadece özel hayatınızla ilgili olayları değil hem özel hem de iş hayatınızdaki olayları birlikte ele alır ve dengede tutar. Bu sayede hayatınızın her alanında üretkenliğiniz artar.
Şunu asla unutmayın; “yapıyorum“ eylemi “istiyorum” eyleminden çok daha önemlidir. “Her ne kadar istemek yapmanın yarısıdır” dense de bazen hayatımız sadece istemekle geçer. Dolayısıyla öğrendiklerinizi uygulamadığınız sürece olumlu bir sonuç alamazsınız. Bildiklerinizi kendinize göstermeniz şarttır.

Konu Çocuk Olunca

Asuman Alnıaçık, Aynur Akıncı Aydoğan, Berkin Özyılmaz Kırcali, D. Melek Er Sabuncuoğlu, Demet Gülaldı, Funda Elmacıoğlu, Gülberk Benan Özan, Meryem Bulut, Neslihan Kuloğlu Türker, Sema Acar, Şaziye Senem Başgül, Şebnem Gümüşcü, Tuba Eren

35,00 TL

Atlas Kitap (e-Satış)
Nobel Kitap (e-Satış)
Ebabil Yayınları
Aktif Düşünce Yayınları
Hakemli Bilimsel Dergiler