BİREYLE PSİKOLOJİK DANIŞMA VE TERAPİ Beceriler ve Teknikler / INDIVIDUAL COUNSELING AND THERAPY Skills and Techniques

Mei whei Chen, Nan J. Giblin

34,00 TL

Nobel Yayın Grubu Kurumsal Mail Adresi: - nobel@nobelyayin.com -

Yayın Başvurusu Kurumsal Mail Adresi: - yayinkurulu@nobelyayin.com -

Dağıtım ve Sipariş Kurumsal Mail Adresi - siparis@nobelyayin.com -


Genel Yayın Yönetmeni: Nevzat Argun - nargun@nobelyayin.com -


Yayın Koordinatörleri:


Alper Tok

• Yayın Danışmanı


Nobel Akademik Yayıncılık

• Yayın Danışma ve Koordinasyon - nobelakademik@nobelyayin.com -


Editörler:


Gürbüz Ozan - gurbuz@nobelyayin.com -

• İktisadi-İdari ve İletişim Yayın Editörü

Onur Uysal - onur@nobelyayin.com -

• Eğitim, PDR ve Psikoloji Yayın Editörü

Sadık Küçükakman - sadik@nobelyayin.com -

• Nobel Bilimsel Eserler Yayın Editörü

• Fen-Mühendislik ve Sağlık Bilimleri Yayın Editörü



Dağıtım ve Satış Müdürü: Emrah Dursun - emrah@nobelyayin.com -

Muhasebe Müdürü: Mutlu Ilgın Uslu - muhasebe@nobelyayin.com -

Matbaa-Baskı Takip: Yavuz Şahin - yavuz@nobelyayin.com -


İstanbul Ofis:


Hakkı Biroğlu - hakki@nobelyayin.com -

Merve Biroğlu - merve@nobelyayin.com -



İnternet Satış:


nobelkitap.com / atlaskitap.com: Emre Akkuş - emre@nobelyayin.com -

nobelcocuk.com: Yeşim Güralp - yesim@nobelyayin.com -



Logolarımız

Logolarımızı indirmek için tıklayınız



Süreğen Hastalıklarda Egzersiz

Ahmet Sansi, Aysel Pehlivan, Bergün Meriç Bingül, Burçak Keskin, Çağla Karacan, Çiğdem Bulgan, Deniz Demirci, Faik Evren, Fatma Çelik Kayapınar, Ferda Özdemir, İlhan Odabaş, Menşure Aydın, Muharrem Korkmaz, Nalan Suna, Nimet Haşıl Korkmaz, Özlem Kırandı, Sibel Nalbant, Şenay Koparan, Yeşim Kuruoğlu, Zeki Aydın

40,00 TL

Atlas Kitap (e-Satış)
Nobel Kitap (e-Satış)
Ebabil Yayınları
Aktif Düşünce Yayınları
Hakemli Bilimsel Dergiler