GENEL MUHASEBE -İlkeler ve Uygulamalar-

Yüksel KOÇ YALKIN

52,00 TL

Nobel Yayın Grubu Kurumsal Mail Adresi: - nobel@nobelyayin.com -

Yayın Başvurusu Kurumsal Mail Adresi: - yayinkurulu@nobelyayin.com -

Dağıtım ve Sipariş Kurumsal Mail Adresi - siparis@nobelyayin.com -


Genel Yayın Yönetmeni: Nevzat Argun - nargun@nobelyayin.com -


Yayın Koordinatörleri:


Alper Tok - alper@nobelyayin.com -

• Tercüme Eserler ve Yurt Dışı Telif Hakları Koordinatörü

• Nobel Yaşam, for Dummies Türkiye Yayın Koordinatörü


Nobel Akademik Yayıncılık

• Yayın Danışma ve Koordinasyon - nobelakademik@nobelyayin.com -


Editörler:


Kemal Onur Tok - kemal@nobelyayin.com -

• İktisadi-İdari ve İletişim Yayın Editörü

Onur Uysal - onur@nobelyayin.com -

• Eğitim, PDR ve Psikoloji Yayın Editörü

Sadık Küçükakman - sadik@nobelyayin.com -

• Nobel Bilimsel Eserler Yayın Editörü

• Fen-Mühendislik ve Sağlık Bilimleri Yayın Editörü



Dağıtım ve Satış Müdürü: Emrah Dursun - emrah@nobelyayin.com -

Muhasebe Müdürü: Mutlu Ilgın Uslu - muhasebe@nobelyayin.com -

Matbaa-Baskı Takip: Yavuz Şahin - yavuz@nobelyayin.com -


İstanbul Ofis:


Hakkı Biroğlu - hakki@nobelyayin.com -



İnternet Satış:


nobelkitap.com / atlaskitap.com: Emre Akkuş - emre@nobelyayin.com -

nobelcocuk.com: Yeşim Güralp - yesim@nobelyayin.com -

Öğrenme Güçlüğü ve Özel Yetenek

Ahmet Genç, Davut Elmacı, Erol Ata, Esat Şanlı, Hüseyin Mert Barut, İdil Kefeli, Mehmet Çakır , Mustafa Arif Doğan, Mustafa Bayraktar, Sümeyye Derin, Şener Şentürk, Tuğba Yalçın , Volkan Duran, Yaşar Barut, Yeliz Abbak

26,00 TL

Atlas Kitap (e-Satış)
Nobel Kitap (e-Satış)
Ebabil Yayınları
Hakemli Bilimsel Dergiler
Aktif Düşünce Yayınları
Üniversite ve Eğitim Haber Portalı