DİKKAT
Devam ederseniz sepetinizdeki tüm ürünler kaldırılacak.
Sepetim
Toplam Tutar0,00₺
Alışverişi Tamamla

Nobel Yayın Grubu Kurumsal Mail Adresi: nobel@nobelyayin.com

Yayın Başvurusu Kurumsal Mail Adresi: yayinkurulu@nobelyayin.com

Dağıtım ve Sipariş Kurumsal Mail Adresi siparis@nobelyayin.com


Genel Yayın Yönetmeni: Nevzat Argun nargun@nobelyayin.com


Yayın Koordinatörleri:


Alper Tok

• Yayın Danışmanı


Nobel Akademik Yayıncılık

• Yayın Danışma ve Koordinasyon - nobelakademik@nobelyayin.com



Hakkı Biroğlu

• Yayın Danışmanı


Nobel Akademik Yayıncılık

• Yayın Danışma ve Koordinasyon - hakki@nobelyayin.com


Editörler:


Gürbüz Ozan gurbuz@nobelyayin.com

• İktisadi-İdari ve İletişim Yayın Editörü

Onur Uysal onur@nobelyayin.com

• Eğitim, PDR ve Psikoloji Yayın Editörü

Sadık Küçükakman sadik@nobelyayin.com

• Nobel Bilimsel Eserler Yayın Editörü

• Fen-Mühendislik ve Sağlık Bilimleri Yayın Editörü



Dağıtım ve Satış Müdürü: Emrah Dursun emrah@nobelyayin.com

Muhasebe Müdürü: Mutlu Ilgın Uslu muhasebe@nobelyayin.com

Matbaa-Baskı Takip: Yavuz Şahin yavuz@nobelyayin.com


İnternet Satış:


nobelkitap.com / atlaskitap.com: Emre Akkuş emre@nobelyayin.com

nobelcocuk.com: Yeşim Güralp yesim@nobelyayin.com

nobelcocuk.com: Merve Biroğlu merve@nobelyayin.com



Logolarımız

Logolarımızı indirmek için tıklayınız



SİTE HARİTASI
ÖNEMLİ BİLGİLER
ÖNCE ÇIKAN SAYFALAR
E-BÜLTEN ABONELİĞİ
Müşteri Hizmetleri 0312 418 20 10 Çalışma Saatleri 09:00 - 18:30
  • Nobel Kitap
  • Atlas Kitap
  • Nobel Çocuk
Nobel Akademik Yayıncılık Eğitim Danışmanlık Tic. Ltd. Şti. Kültür Mah. Mithatpaşa Cad. No : 74 B- 01/02 Kızılay / Çankaya / Ankara
Mesajınızı Bırakın

Mesajınız iletildi

En kısa sürede size dönüş yapılacaktır